Жовтневі семінари ТОВ "АТ Біофарм"
Вже традиційно у готельному комплексі Таор Карпати відбулися семінари ТОВ «АТ Біофарм» з птахівництва та свинарства.
Партнерами семінарів виступили Представництво в Україні компанії Boehringer Ingelheim (Німеччина) та ТОВ «Юнівет Груп» (Україна).
![листівка](/sites/default/files/styles/compressor/1164x1235/inline-images/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9-1_%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%8F%20%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C%201%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=4Ped9aUl)
10-12 жовтня 2023р. було проведено семінар з актуальних питань захисту здоров’я свиней.
Було обговорено практичні питання вакцинопрофілактики інфекційних захворювань свиней: цирковірусна інфекція, ензоотична пневмонія, набрякова хвороба поросят, некротичний ентерит. Також були розглянуті питання дезінфекції приміщень для свиней, усування запаху посліду, та ефективного використання фармацевтичних препаратів на різних вікових групах свиней.
![листівка](/sites/default/files/styles/compressor/1164x1235/inline-images/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9-1_%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%8F%20%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C%201.jpg?itok=ceB4MeDE)
12-14 жовтня 2023р. було проведено семінар з актуальних питань захисту здоров’я птиці. Було обговорено практичні питання вакцинопрофілактики інфекційних захворювань птиці: грипу, хвороби Гамборо, ньюкаслської хвороби. Також було обговорено дезінфекціію птахівничих приміщень, ефективне використання кокцидіостатиків та кормових добавок на різних видових і вікових групах птиці.
По закінченню семінарів, їх учасники, які цінують активний спосіб відпочинку, отримали задоволення від 2-годинного пішого походу серед мальовничих Карпат.
Щиро дякуємо всім учасникам наших семінарів за незабутні враження від спілкування!